Doradztwo finansowe Częstochowa

Kredyty samochodowe Częstochowa – bezpłatne porównanie

Twoje auto coraz częściej odmawia posłuszeństwa i więcej czasu spędza w warsztacie samochodowym niż na drodze? A może chcesz w końcu zrealizować swoje marzenie z dzieciństwa o sportowym samochodzie? Jeżeli w chwili obecnej nie dysponujesz jednak odpowiednimi oszczędnościami, to nic się nie martw. Na ratunek może Ci przyjść kredyt samochodowy. Jest to bardzo wygodny sposób finansowania, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wielu kierowców. Jego alternatywą jest tradycyjny kredyt gotówkowy na cel dowolny. Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie tego typu zobowiązania, to zapoznaj się z kilkoma ważnymi informacjami.

Kredyty samochodowe Częstochowa - który wybrać

Kredyt samochodowy – co to jest?

Kredyt samochodowy, jak sama nazwa wskazuje, powinien zostać przeznaczony na kupno pojazdu mechanicznego. Posiada on więc z góry określony cel i decydując się na niego, nie możemy przyznanych środków wydać na coś innego. Kredyt samochodowy oferowany jest zarówno klientom indywidualnym, jak i tym prowadzącym działalności gospodarcze. Może być przeznaczony na zakup nowych lub używanych pojazdów, takich jak: samochody, przyczepy, kampery, motocykle, skutery, quady, maszyny rolnicze lub budowlane. Kredyt samochodowy oferowany jest przez banki, chociaż dość często możemy spotkać się z taką propozycją finansowania w salonach samochodowych czy komisach.

Kredyt samochodowy Częstochowa może przyjąć formułę typowego kredytu gotówkowego, czyli kwota do spłaty zostaje rozłożona na określoną ilość równych rat. W przypadku, gdy dysponujemy pewnym wkładem własnym możemy zdecydować się na opcję z tak zwaną ratą balonową lub w wariancie 50/50 (lub innym).

Kredyt samochodowy – czy warto go zaciągnąć?

Jak każdy kredyt, również ten samochodowy, będzie wiązał się z poniesieniem dodatkowych kosztów. Dzięki niemu możemy jednak szybciej nabyć wymarzony samochód. Mając do dyspozycji kilka wariantów, możemy wybrać taki, który będzie nam najbardziej odpowiadał. Duże możliwości na tym polu dają kredyty samochodowe Częstochowa z tak zwaną ratą balonową. Polega on na tym, że na samym początku musimy wnieść wkład własny, który może wynosić np. 20% wartości samochodu. Kolejne 50% kwoty zostaje nam rozłożone na comiesięczne raty (np. na okres 36 lub 48 miesięcy). Pozostałe 30% musimy spłacić jednorazowo na samym końcu. Chociaż nie do końca musimy, bo mamy wtedy do wyboru dwie opcje. Pierwszą z nich jest zostawienie samochodu w rozliczeniu dilerowi i kupno nowego auta. Drugą możliwością jest rozłożenie pozostałej do spłaty kwoty na raty. W przypadku opcji 50/50 przy zakupie samochodu wpłacamy połowę kwoty, natomiast resztę musimy dopłacić po czasie określonym w umowie.

Kredyty samochodowe Częstochowa - bezpłatne porównanie

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Częstochowie Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt samochodowy – który najlepszy w Częstochowie?

Każdy bank czy salon samochodowy ma inną ofertę kredytu samochodowego. Jedne instytucje oferują tylko standardowy kredyt z comiesięcznymi równymi ratami, inne z kolei dają dodatkowe możliwości. Różnice są również w oprocentowaniu, wysokości prowizji czy okresie kredytowania. Chcąc zaoszczędzić swój cenny czas warto więc skorzystać z oferty Doradców Finansowych z Częstochowy, którzy odpowiednio doradzą nam w tej kwestii. Mają dostęp do wielu ofert dostępnych na rynku i po dokładnym zbadaniu sytuacji finansowej klienta, są w stanie wybrać dla niego najlepsze rozwiązanie.

Doradcy finansowi Częstochowa – dlaczego warto nam zaufać?

Wyszukanie wymarzonego samochodu może zabrać tak dużo czasu i energii, że zabraknie ich już na znalezienie najlepszego kredytu. Dlatego warto zlecić to zadanie niezależnemu doradcy finansowemu. Nie jesteśmy związani z żadnym bankiem czy grupą finansową, więc przy wyborze kredytu kierujemy się wyłącznie dobrem naszych klientów. Za swoje usługi nie pobieramy również żadnych opłat, więc tak naprawdę niczym nie ryzykujesz. Pomagamy również w załatwianiu wszystkich formalności. Nie musisz się więc martwić o wypełnienie wniosków oraz o skompletowanie niezbędnej dokumentacji. Prowadzimy również negocjacje z bankami, w celu uzyskania jeszcze lepszych warunków. Zależy nam na długofalowej współpracy z każdym klientem, dlatego do każdego z nich podchodzimy w indywidualny sposób. Tak aby był zadowolony z obsługi i polecał nasze usługi wśród swoich znajomych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Częstochowie Telefon: +48 533 88 78 78

1130

szt. uruchomionych kredytów

315

mln pln udzielonych kredytów

15

lat doświadczenia na rynku

Kredyty konsolidacyjne

Żeby wybrać dobre warunki dla kredytu konsolidacyjnego warto jest zaufać doradcom kredytowym.

Kredyty dla firm

Bez odpowiedniego kapitału nie jesteśmy w stanie wynająć i wyposażyć biura czy lokalu, nie możemy również kupić potrzebnych maszyn.

Kredyty hipoteczne

Na rynku funkcjonuje obecnie kilkadziesiąt banków, które oferują swoim klientom kredyt hipoteczny. Jak więc wybrać ten najlepszy? Doradca pomoże Ci w wyborze.