Doradztwo finansowe Częstochowa

O naszej firmie Niezależnych Ekspertów Finansowych z Częstochowy

Nasza firma Niezależnych Doradców Finansowych to profesjonalna oraz niezależna firma doradcza, która specjalizuje się w doborze najlepszych rozwiązań finansowych.

Dzięki współpracy z większością czołowych instytucji finansowych i doradczych posiadamy w swoim pakiecie najkorzystniejsze oferty na kredyt oraz leasing.

Mamy już ponad dziesięcioletnie doświadczenie w sferze finansów, a nasze oceny oraz dobór optymalnie dopasowanych ofert od wielu lat zapewnia zadowolenie i spełnienie oczekiwań naszych klientów.

Ofertę kredytową kierujemy dla firm małych, średnich i dużych, które posiadają zdolność kredytową wymaganą przez banki, jak również dla właścicieli przedsiębiorstw, które nie spełniają wszystkich kryteriów bankowych.

Doradca Finansowy Częstochowa - Kredyty

1130

szt. uruchomionych kredytów

315

mln pln udzielonych kredytów

15

lat doświadczenia na rynku

Kredyty hipoteczne

Na rynku funkcjonuje obecnie kilkadziesiąt banków, które oferują swoim klientom kredyt hipoteczny. Jak więc wybrać ten najlepszy? Doradca pomoże Ci w wyborze.

Kredyty samochodowe

Twoje auto odmawia posłuszeństwa i więcej czasu spędza w warsztacie samochodowym niż na drodze?

Kredyty konsolidacyjne

Żeby wybrać dobre warunki dla kredytu konsolidacyjnego warto jest zaufać doradcom kredytowym.

Kredyty dla firm

Bez odpowiedniego kapitału nie jesteśmy w stanie wynająć i wyposażyć biura czy lokalu, nie możemy również kupić potrzebnych maszyn.