Doradztwo finansowe Częstochowa

Kredyty hipoteczne Częstochowa – bezpłatne porównanie!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, porównamy oferty kredytów hipotecznych w Częstochowie Telefon: +48 533 88 78 78

W dzisiejszych czasach mało kto może sobie pozwolić na zakup mieszkania lub budowę domu za gotówkę. Zwłaszcza dotyczy to młodych osób, które dopiero rozpoczęły swoją pierwszą pracę. Kwota potrzebna na zakup lub budowę jest tak duża, że w celu jej zebrania, trzeba by było oszczędzać kilka lat. Jeżeli ktoś nie może sobie na to pozwolić, wówczas musi posiłkować się kredytem hipotecznym.

W takim mieście, jak Częstochowa, swoje siedziby mają wszystkie największe banki, oferujące kredyt hipoteczny. Każda z tych ofert jednak się od siebie różni. Inna jest marża, inna prowizja, inne są opłaty dodatkowe. Podobnie jest z obowiązkowym wkładem własnym – niektóre banki chcą wymaganych 20%, z kolei pozostałe idą na rękę swoim klientom i zadowalają się 10%. Każda instytucja liczy również inaczej zdolność kredytową. W jaki więc sposób wybrać taki bank, który z jednej strony udzieli nam takiego kredytu, jakiego potrzebujemy, a z drugiej, zrobi to na bardzo dobrych warunkach?

Kredyty hipoteczne w Częstochowie - sprawdź ofertę

Kredyt mieszkaniowy – co to jest?

Kredyt mieszkaniowy jak sama nazwa wskazuje, jest to kredyt udzielany na zakup mieszkania. Chociaż definicja ta nie jest do końca precyzyjna, bo takim kredytem można również sfinansować zakup lokalu użytkowego lub budowę domu. Dlatego bardziej powszechną nazwą jest kredyt hipoteczny. Jest to kredyt udzielany przez bank, którego zabezpieczenie stanowi hipoteka. W przypadku, gdy kredytobiorca przestaje spłacać swoje zobowiązanie, wówczas bank ma prawo przejąć daną nieruchomość.
Kredyt hipoteczny jest najczęściej długoterminowy – może być udzielony nawet na 30 lub 35 lat. Przez cały ten okres, aż do momentu całkowitej spłaty, nie jesteśmy w pełni właścicielami nieruchomości. Jednak dzięki temu, że ustanowiona jest hipoteka, możemy od banku taniej pożyczyć pieniądze, gdyż tego typu zobowiązanie finansowe jest znacznie korzystniejszym rozwiązaniem, niż np. kredyt gotówkowy.

Kredyt hipoteczny – czy warto go zaciągnąć w Częstochowie?

Tak jak wspomnieliśmy, kredyt hipoteczny Częstochowa jest jednym z najtańszych kredytów oferowanych przez banki. Jeżeli więc nie posiadamy znacznych oszczędności, wówczas jest to jedyne rozwiązanie aby móc cieszyć się własnym mieszkaniem lub domem. Jednak zanim to zrobimy, musimy się do tego odpowiednio przygotować. Przede wszystkim trzeba mieć świadomość, że takie zobowiązanie całkowicie może zmienić dotychczasowe życie. Zwłaszcza osobom, które od tej pory nie zaciągały żadnych kredytów. Pojawi się comiesięczna rata, którą trzeba będzie regularnie płacić przez 15, 20 czy 30 lat. Nasza sytuacja zawodowa i finansowa może przez ten czas ulec zmianie. Dlatego warto mieć zawsze odłożoną pewną kwotę, która w trudnych chwilach pozwoli na bieżące regulowanie rat.

Kredyt hipoteczny Częstochowa - skorzystaj z darmowej wyceny

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Częstochowie Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt hipoteczny Częstochowa – który wybrać?

Na rynku funkcjonuje obecnie kilkadziesiąt banków, które oferują swoim klientom kredyt hipoteczny. Jak więc wybrać ten najlepszy? Należy pamiętać o tym, że nie ma jednego uniwersalnego banku, który będzie najlepszy dla wszystkich klientów. To, że nasz znajomy uzyskał w banku X dobre warunki, wcale nie oznacza, że my dostaniemy identyczne. Przy wyborze banku mamy 2 wyjścia – możemy sami porównywać wszystkie oferty chodząc od banku do banku lub możemy skorzystać z usługi, którą oferują Doradcy finansowi Częstochowa. Druga opcja pozwala zaoszczędzić na pewno mnóstwo cennego czasu, bo w ciągu jednej wizyty jesteśmy w stanie porównać oferty kilkudziesięciu banków. Co najważniejsze, nic nas to nie będzie kosztowało, bo usługa ta jest całkowicie bezpłatna.

Kredyt hipoteczny w Częstochowie - skontaktuj się z naszymi doradcami

Niezależni Eksperci Finansowi z Częstochowy – dlaczego warto nam zaufać?

Ktoś, kto nigdy nie miał do czynienia z kredytami, nie wie za bardzo na co zwracać uwagę przy wyborze najlepszej opcji. Bardzo często takie osoby idą do swojego banku i tam zaciągają kredyt. A tuż za rogiem czekała oferta, która pozwoliłaby im zaoszczędzić kilkadziesiąt tysięcy złotych. Doradcy finansowi Częstochowa to doświadczeni specjaliści, którzy działają na rynku od wielu lat. Doskonale wiedzą, które banki w danej chwili posiadają najlepsze oferty, dlatego są w stanie odpowiednio doradzić każdemu klientowi. Ważna jest przy tym całkowita niezależność – firma nie jest w żaden sposób powiązana z żadną instytucją finansową.

Doradcy podchodzą do każdego klienta w sposób indywidualny. Jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki w świecie finansów, to możesz liczyć na wyjaśnienie wszystkich trudnych kwestii związanych z ubieganiem się o kredyt. Nie musisz również martwić się o formalności – na tym polu również otrzymasz kompleksową pomoc. Rozpocznie się ona od przygotowania i wypełnienia wniosków, a zakończy na analizie otrzymanej umowy kredytowej.

 Kredyt mieszkaniowy Częstochowa

Ceny mieszkań na rynku nieruchomości zaczęły spadać jak nigdy. Wiele osób zastanawia się, czy nie wykorzystać tego momentu i nie dokonać zakupu mieszkania na własność. Jednak tak naprawdę wielu z nich jest skreślonym na starcie przez to, że banki wymagają wysokiego wkładu własnego i ciężko jest dostać kredyt od ręki. Dlatego bardzo często jedynym ratunkiem jest skorzystanie z pomocy zawodowego pośrednika finansowego, który bez problemu pomoże nam w znalezieniu jak najlepszej oferty kredytowej praktycznie bez wychodzenia z domu. Posiada on specjalistyczne narzędzia, dzięki którym znajduje dla nas jak najlepsze oferty kredytowe. A naszym zadaniem jest zaakceptować daną ofertę, jeśli jest na tyle dobra. Warto także dodać, że oszczędzamy na tym sporo czasu, jak i nerwów, gdyż bardzo często procedury bankowe są niezrozumiałe dla zwykłego człowieka, który na co dzień nie ma z tym styczności.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Częstochowie Telefon: +48 533 88 78 78

1130

szt. uruchomionych kredytów

315

mln pln udzielonych kredytów

15

lat doświadczenia na rynku

Kredyty samochodowe

Twoje auto odmawia posłuszeństwa i więcej czasu spędza w warsztacie samochodowym niż na drodze?

Kredyty konsolidacyjne

Żeby wybrać dobre warunki dla kredytu konsolidacyjnego warto jest zaufać doradcom kredytowym.

Kredyty dla firm

Bez odpowiedniego kapitału nie jesteśmy w stanie wynająć i wyposażyć biura czy lokalu, nie możemy również kupić potrzebnych maszyn.