Doradztwo finansowe Częstochowa

Kredyty gotówkowe Częstochowa – bezpłatne porównanie

Planujesz remont mieszkania albo kupno nowego samochodu? Jeżeli nie dysponujesz odpowiednimi oszczędnościami, to masz trzy wyjścia – możesz zacząć oszczędzać, możesz pożyczyć pieniądze od rodziny albo możesz udać się do banku i wziąć kredyt gotówkowy. Pierwsza możliwość zajmie nam jednak mnóstwo czasu. Z drugiej opcji wiele osób nie skorzysta, bo mało kto lubi prosić o pomoc finansową swoich bliskich. Zostaje więc trzecie rozwiązanie, czyli kredyt.

Mieszkając w takim mieście, jak Częstochowa, ma się ten komfort, że funkcjonuje tutaj mnóstwo banków oferujących kredyt gotówkowy. Jednak oferty w poszczególnych instytucjach mogą się od siebie znacząco różnić. Przeglądając reklamy takich kredytów, można zauważyć, że na pierwszy plan z reguły wysuwają się dwie rzeczy: oprocentowanie lub prowizja. To te dwa czynniki mają największy wpływ na cenę kredytu gotówkowego. Dlatego przed wyborem konkretnej oferty należy wszystko dokładnie przeanalizować.

Kredyty gotówkowe Częstochowa - bezpłatne porównanie

Kredyt gotówkowy – co to jest?

Kredyt gotówkowy jest to jeden z kilku oferowanych przez banki kredytów konsumpcyjnych. Mogą się o niego starać tylko osoby fizyczne i zawsze udzielany jest na konkretną kwotę z przeznaczeniem na ustalony cel. Najczęściej praktykowany jest jednak cel dowolny, co oznacza, że nie musimy informować banku na co chcemy wydać pożyczone pieniądze. Spłacany jest w comiesięcznych, najczęściej równych ratach. Kredyt gotówkowy składa się najczęściej z oprocentowania nominalnego, które w chwili obecnej nie może przekroczyć 10% oraz z prowizji. W niektórych przypadkach mogą dojść do tego koszty dodatkowe, takie jak: opłata przygotowawcza lub ubezpieczenie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Częstochowie Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt gotówkowy – czy warto go zaciągnąć?

Kredyt gotówkowy często bywa jedyną możliwością na szybkie zdobycie niezbędnych pieniędzy. Procedura starania się o niego nie jest zbyt skomplikowana ani czasochłonna, więc bardzo często środki mogą trafić na nasze konto w ciągu jednego dnia. Do kredytu gotówkowego trzeba jednak podejść z głową, ponieważ oferty bankowe bardzo się od siebie różnią. Nie należy więc korzystać z pierwszej lepszej okazji, bo może się okazać, że znacznie za to przepłacimy. Bardzo ważny jest wybór okresu kredytowania. Musimy mieć świadomość, że im jest on dłuższy, tym kredyt staje się droższy. Z kolei krótki okres powoduje, że rata staje się wyższa.

Bezpłatne porównanie kredytów gotówkowych w Częstochowie

Kredyt gotówkowy Częstochowa – który wybrać?

Każdy bank, który oferuje kredyt gotówkowy Częstochowa, przekonuje swoich klientów, że jego oferta jest najlepsza. Bardzo często klienci nie porównują nawet ofert kredytowych, tylko w ciemno idą do swojego banku. Najczęściej jednak kończy się to tym, że dostają drogi kredyt. Każdy bank ma swoją politykę kredytową, każdy też ma swój ulubiony profil klienta. Inaczej również liczona jest zdolność kredytowa. W jaki więc sposób wybrać ten najlepszy? Mamy dwa wyjścia – albo będziemy chodzić od banku do banku i sami porównywali poszczególne oferty albo zaufamy specjalistom i skorzystamy z usług doradców finansowych.

Decydując się na drugie rozwiązanie zaoszczędzimy zarówno mnóstwo czasu, jak i pieniędzy. W ciągu jednej wizyty zostaną dla nas wybrane najlepsze w danej chwili oferty kredytowe. Przy kredycie gotówkowym powinno się patrzeć na to samo, co przy wyborze obowiązkowego ubezpieczenia OC dla samochodów, czyli na cenę. A jest ona zawsze wyrażona w wysokości raty. Nie w najniższym oprocentowaniu czy prowizji.

Doradcy finansowi Częstochowa – dlaczego warto nam zaufać?

Nie każdy klient doskonale obraca się w skomplikowanym świecie finansów. Dlatego doradcy finansowi z Częstochowy podchodzą do każdego z nich w sposób indywidualny. W pierwszej kolejności starają się wytłumaczyć prostym językiem cały proces kredytowy. Później muszą od niego uzyskać kilku niezbędnych informacji o sytuacji finansowej. Jest to niezbędne do wyliczenia zdolności kredytowej. Na samym końcu przedstawiają mu kilka najlepszych ofert kredytowych. W przypadku, gdy klient zdecyduje się na jedną z nich, wówczas doradcy zajmują się wszystkimi formalnościami, takimi jak przygotowanie wniosku kredytowego czy skompletowanie niezbędnych dokumentów. Następnie nadzorują cały proces kredytowy i kontaktują się z pracownikami banku.

Ważną kwestią jest nasza niezależność. Nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z żadnym bankiem czy instytucją finansową. Za swoje usługi nie pobieramy również żadnych opłat od swoich klientów. Jesteśmy wynagradzani za swoją skuteczność, czyli w tym przypadku za załatwienie kredytu. Zależy nam na długofalowej współpracy z naszymi klientami, dlatego rzetelnie podchodzimy do wszystkich swoich obowiązków.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Częstochowie Telefon: +48 533 88 78 78

1130

szt. uruchomionych kredytów

315

mln pln udzielonych kredytów

15

lat doświadczenia na rynku

Kredyty samochodowe

Twoje auto odmawia posłuszeństwa i więcej czasu spędza w warsztacie samochodowym niż na drodze?

Kredyty konsolidacyjne

Żeby wybrać dobre warunki dla kredytu konsolidacyjnego warto jest zaufać doradcom kredytowym.

Kredyty dla firm

Bez odpowiedniego kapitału nie jesteśmy w stanie wynająć i wyposażyć biura czy lokalu, nie możemy również kupić potrzebnych maszyn.